KAM TINKA ŠI PRAKTIKA

• Turinio kūrėjams.
• Prekės ženklų vystytojams, ieškantiems autentiško ryšio su auditorija.
• Laisvadarbiams, svajojantiems kilstelėti savo komunikaciją į kitą lygį.
• Fotografams.
• Menininkams, kūrėjams.
• Trokštantiems lavinti akį bei ranką.
• INSTAGRAM fanams.

KALBA BUVĘ DALYVIAI

“Aš nekėliau sau jokių tikslų jungdamasi prie praktikos, bet labai nudžiugau pagavusi save, jog jau dabar į Vogue nuotraukas žiūriu visai kitu žvilgsniu nei anksčiau. Tyrinėju atlikimo techniką, galvoje skamba Julijos pastabos, į kurias vietas atkreipt dėmesį. Atrodo, net spalvas pradėjau matyti kitaip.”

Egidija

“Ši Vizualo praktika atvėrė man akis, pradėjau matyti dalykus kitaip nei visada. Labai džiaugiuosi įveikusi trečiąją savaitę su didžiuliais jūsų įvertinimais. Ir labai gaila, kad mūsų šis kursas eina į pabaigą, bet manau, Julija tikrai dar kažką naujo sugalvos ir tikrai mes grįšime pas ją.”

Živilė

“Man jau dabar liūdna, kad liko tik 2sav. Labai naudingas kursas, pastabos, komentarai ir svarbiausia, tai kas pradžioje atrodė neįgyvendinama, po truputį tampa tuo ką tiesiog matai ir gali “skaniai” nufotografuoti! Julija BRAVO, kartosiu!”

Asta

“Mokymai - pakeitę mano gyvenimą. Atradau savo fotografavimo stilių, išmokau fotografuoti tiesiog telefonu, turinio kūrimas pasidarė lengvas ir paprastas kasdienis užsiėmimas! Sekėjai dalina komplimentus, kad pas mane gražu ir estetiška užsukti. ”

Sigita

“Po pirmųjų mokymų patyriau didelį pokytį su įkvėpimo gūsiu, kuris praėjus metams dar neišblėso ir žinau kad dalinsiuosi iš visos širdies:) Be to, nekantrauju sudalyvauti ir online praktikoje sausį, kurios, tiesą sakant, laukiu labiau nei kalėdų ”

Inga

“Labai nuoširdžiai, po tavo kursu pasikeitė mano estetinis matymas, kalbant ne tik apie instagramą, bet bendrai. Norisi skonio, subtilumo, labai tikslingai atsirenku ir profilius kuriuos seku. Pačiai kilo daug įkvepimo kurti ir daryti nuotraukas, bet nors ir tikrai davei daug praktinių patarimų. ”

Evelina

“Kaip žavi mane Jūsų kūrybiškumas! Su tokiu nuostabiu jausmu visad prisimenu ankstesnį Jūsų kursą, labai buvo fainas laikas. Turbūt tai labiausiai patikę mokymai ever. Jūs genijus! ”

Ernesta

KODĖL PRAKTIKA?

Be praktikos teorija neveikia!
Mes galime nuolat lavinti matymą, skonį, grožėtis kitų kūriniais, tačiau tol, kol neįdarbinsime savo rankų, progresas bus minimalus.

Sukūriau penkių savaičių praktinę sesiją tam, kad suformuotume naujus įpročius, REALIAI įdarbintume kūrybiškumą, pamatytume, ko pareikalauja kiekviena idėja, kadras.

Mano tikslas - kad kiekvienas dalyvis patikėtų savimi, pramoktų geriau (ir greičiau!) fotografuoti turinį socialiniams tinklams!

PRAKTIKOS PROGRAMA

  1. PRAKTIKA PRASIDEDA!

  2. Kaip kurti, kuo įsikvėpti?

  3. Grįžtamasis ryšys kaip mokymosi forma

  1. 1. Mobiliosios fotografijos privalumai

  2. 2. Fotosesija namie. Produktų fotografija

  3. 3. Fotosesija namie. Autoportretai.

  4. 4. Idėjos pozavimui

  5. 5. Autoportretų kūrimo proceso iliustravimas

  6. 6. Šviesos valdymas

  7. 7. Fotosesija lauke: gamtoje, mieste

  8. 8. Telefono kameros nustatymai

  9. 9. BONUS: Kaip dekonstruoti kadrą ir sukurti jį savaip

  1. 1. Bazinės redagavimo funkcijos

  2. 2. Kaip išgelbėti nevykusį kadrą

  3. 3. Kūrybinė, meninė fotografija

  1. 1 užduotis

  2. 2 užduotis

  3. 3 užduotis

  4. BONUS užduotis

  1. 4 užduotis

  2. 5 užduotis

  3. 6 užduotis

  4. BONUS užduotis

  1. 7 užduotis

  2. 8 užduotis

  3. 9 užduotis

  4. BONUS užduotis

Ką rasiu čia?

 • 20 praktinių užduočių + teorija
 • trumpos video pamokos, kurias žiūri patogiu metu
 • grįžtamasis ryšys uždaroje studentų grupėje

KAIP ATRODYS PRAKTIKA?

 • Penkios savaitės!
 • Penktadieniais gausime trumpą video su 3 užduotimis.
 • Pakanka turėti tik mobilųjį telefoną.
 • Uždaroje studentų grupėje vieni kitiems dalinsime grįžtamąjį ryšį.
 • Kiekvieną nuotrauką vertins praktikos kūrėja Julija :)
 • Užduotims atlikti pakaks 1-3 val./sav.
 • Kiekvieną savaitę Jūsų lauks ir BONUS užduotis, skirta patiems uoliausiems studentams. Pavyzdžiui, video užduotis arba didesnio indėlio ir kūrybiškumo reikalaujanti nuotrauka.

KOKIOS TAI UŽDUOTYS?

Pavyzdžiui: sukurti autoportretą (įvairūs variantai: asmenukė be veido, selfis atspindyje, portretas visų ūgiu ir pan.); nufotografuoti estetišką pietų lėkštę, kūrybiškai - gėlę rankoje, sukurti kadrą, kurio pagrindinis akcentas - mėlyna spalva ir pan.

Užduotis bus suformuluota trumpame video pristatyme paaiškinant, dėl ko ji mums svarbi ir pateikiant jos atlikimo idėjas.

Užduotys po truputį sudėtingės, bet dalyvavimui pakaks turėti TIK FOTOGRAFUOJANTĮ TELEFONĄ. Nereikia jokių įgūdžių, o renkasi paprasti žmonės kaip aš ir jūs :)

KOKS POKYTIS ĮVYKS?

• Turėsi mažiausiai 15-20 naujų gražių ir skirtingų nuotraukų, kuriomis galėsi dalintis socialiniuose tinkluose.
• Išmoksi aktualų vizualinį turinį kurti greičiau ir paprasčiau.
• Išlavinsi naujus estetinius įpročius ir tapsi sąmoningesnė/-is.
• Stiprių atmosferinių kadrų dėka iškomunikuosi savo meistriškumą, kūrybiškumą .
• Imsi labiau pasitikėti savimi ir savo kūrybiškumu.

DUK

 • Kokių priemonių reikia?

  Užtenka fotografuojančio telefono! Juo galima bus ne tik fotografuoti, bet ir peržiūrėti užduotis, video medžiagą bei dalyvauti studentų pokalbių grupėje. Jei turite stovą telefonui, papildomo apšvietimo, draugę ar partnerį šalia - bus kiek lengviau, tačiau tai nebūtina.

 • Noriu, bet nežinau, ar pavyks!

  Hey, dauguma mūsų turime abejojimo savimi įskiepį! Aš mokausi nekreipti į jį dėmesio ir Jums rekomenduoju! Turite fotografuojantį telefoną? Turite bent dvi valandas per savaitę? Jums pavyks! Ir jau po mėnesio ne tik mokėsite nusifotografuoti viską, ką reikia, bet ir susibendrausite su tokiais pačiais kaip Jūs ir aš :)

 • Ar tinka naujokams?

  Tinka! Tai ne fotografų būrelis ar pažengusių kūrybininkų, fotografuojančių žurnalų viršeliams cechas! Čia renkasi tokie kaip jūs ir aš - ne technika žongliruoti, o ugdyti įgūdį, padėsiantį kurti gražų ir gerą turinį ateityje.

 • Aš nesu kūrybiškas!

  Ir nereikia! (Juokauju) Nesifokusuokime į tai, ko galbūt iki šiol netreniravome ar skyrėme mažiau dėmesio. Visas užduotis, jei tik norėsime, galėsime atlikti pagal pavyzdžius. Taip, tiesiog bandydami atkartoti patikusį kadrą ir idėją. Juk nuo kažko pradėti reikia! Šiame etape patikėsime savimi! O jei kūrybiškumas yra jūsų antras vardas - bravo, skatinsiu “netilpti į jokius rėmus” ir užduotis atlikti laisvai bei savitai.

 • Ar suspėsiu? Kiek laiko pareikalaus praktika?

  Praktikos trukmė - 5 savaitės: kovo 22 - balandžio 28 d. Kiekvieną penktadienį gausime 3 foto-užduotis, o rezultatus savaitės eigoje įkelsime uždaroje studentų grupėje. Užduotį specialiai įkelsiu penktadienį, kad savaitgalį spėtumėte viską susifotografuoti, pažaisti su rezultatais. Jums turėtų pakakti 2 valandų viską įgyvendinti :)

 • O kaip teorija?

  Nesijaudinkite, šalia praktikos užduočių įkelsiu ir teorinės medžiagos iš mano senesio kurso “Instagram vizualas.” Turėsite galimybę išmokti telefonu fotografuoti daiktus/produktus, žmones (viduje ir gamtoje), ir net save! Pamatysite, kad neturint jokių papildomų įrankių (stovų, apšvietimo) turinį įmanoma sukurti namuose, ir pačiam. Šiame taške įsitikinsite, kad viskas visada yra mūsų rankose, o pakankamai gerą turinį galima sukurti neišėjus iš namų (ar kiemo). Ir dar! Dovanų pridedu teorinį modulį apie foto redagavimą. Kaip greitai ir paprastai, tačiau be filtrų, susitvarkyti nuotraukos šviesą, spalvas bei kompoziciją? Kaip “išgelbėti” nepavykusį kadrą?

 • Noriu, bet mane riboja galimybės

  Jei norėtum atsiskaityti dalimis, brūkštelk man laišką, susitarsime!

PRAKTIKOS KŪRĖJA IR VADOVĖ

Julija Brodskė

vizualinio identiteto mokytoja

 • Aštuonerius metus konsultuoju prekės ženklus Instagram komunikacijos klausimais.

 • Penkerius metus vedu mokymus ir dirbtuves apie soc tinklus, vizualą, estetiką bei viešąjį kalbėjimą. Juose dalyvavo daugiau nei 1500 dalyvių.

 • Mane samdė Sothys, Verslo formulė grožio meistrams, Wow university, Beata Nicholson, GoMama, Klaipėdos kultūrų komunikacijos centras, Klaipėdos licėjus, valstybinės įstiagos ir virš 150 kitų Lietuvos ir užsienio prekės ženklų.